Філія

Філія медичного центру «Вінінтермед»

Нова філія медичного центру «Вінінтермед» відкрилася у Вінниці. Стильні та по-домашньому затишні кабінети нового медичного центру прийняли своїх перших пацієнтів 16 квітня за адресою вул. Стрілецька, 1.

Цього року нам виповнюється 25 років. Наш медичний центр надає повний спектр стоматологічних послуг: починаючи від консультації, цифрової рентгендіагностики, гігієни ротової порожнини, пардонтології, дитячої стоматології, хірургії ,імплантації,ортодонтичного та ортопедичного лікування, терапевтичної стоматології з ендодонтичним лікуванням за допомогою мікроскопа, закінчуючи повною санацією ротової порожнини.

У медичному центрі сімейний принцип обслуговування. Починаючи з 90-х років лікарі консультують, лікують, оперують не одне покоління своїх пацієнтів. Колись маленькі пацієнти «Вінінтермеда», приводять сьогодні сюди своїх дітей. Тому що довіряють, тому що перевірено на собі. Щоб дати можливість більшій кількості пацієнтів доступ до якісної стоматології, на вул. Стрілецькій 1 ми відкрили нову філію медичного центру «Вінінтермед».

Головним лікарем філії, став лікар вищої категорії Керницький Роман, старший син засновника «Вінінтермеда» Олександра Панчука. На нове місце з Романом Керницьким перейшли п'ять найдосвідченіших лікарів, разом зі своїми асистентами.

- Весь спектр послуг, який ми надавали по вул. Пирогова, пацієнти можуть отримати у нас, - розповідає головний лікар. – Ці два медичні центрі по суті одне ціле, але в той же час окремі і повноцінні комплекси з повним циклом обслуговування.

Медичний центр гарантує повну безпеку обслуговування населення.

Лікарі «ВІНІНТЕРМЕД» працюють виключно на ліцензійному матеріалі, це незмінна за чверть століття політика центру. Величезна увага приділяється безпеці пацієнта і захисту від інфекційних захворювань. В медичному центрі облаштовані дезінфікуючі та стерилізаційні приміщення. Використовується сучасна миючо-дезінфікаційна установка Melatherm 10. Стерилізація інструментарію проводиться в автоклавах останнього покоління. Застовуються індивідуальні крафт-пакети.

- У нас замкнутий комплекс обслуговування, своя операційна, свій стаціонар, - говорить головний лікар медичного центру. - Дитячий стоматолог разом з дитячим анестезіологом лікують зовсім маленьких, починаючи з дворічного віку дітей, завдяки можливості використовувати седацію (медикаментозний сон) і загальний наркоз. Щиро запрошуємо до медичного центру по вулиці Стрілецька 1!