Послуги

Естетична реставрація: вкладки, накладки, вініри, коронки

Реставраційне відновлення зубів використовується при каріозному і не каріозному поразках зубів для зміни їх форми і кольору, а також при травматичних відколах. Виготовляється безпосередньо в порожнині рота за допомогою композитних фотополімерних матеріалів. У самому визначенні закладено відміну реставрації від пломбування зубів: якщо при пломбуванні в основному відбувається відновлення функціональних характеристик зуба, то при реставрації втрачені тканини зуба заповнюються матеріалом, що імітує дентин і емаль, їх прозорість і колірну гамму. Пломбування - чисто лікувальна процедура, тоді як реставрація поєднує в собі елементи лікувальної та художньої роботи. Результатом реставрації є штучний зуб або частина зуба, не відмінне від природних зубів за такими показниками, як форма, колірна гамма, прозорість, блиск поверхні.

Сучасні досягнення естетичної стоматології в повній мірі дозволяють відновити природну красу ваших зубів за допомогою ефективних методик, однією з яких є реставрація вінірами.

Вініри - це тонкі пластинки товщиною з аркуш цупкого паперу, які наклеюються на зовнішню поверхню зубів, приховуючи їх дефекти - такі, як пожовтіння, нерівність, неправильна форма, відкол або неправильне положення. Вініри виготовляються в лабораторії з керамічного матеріалу по зліпку, знятому з оброблених зубів пацієнта. Попередня обробка зубів полягає в знятті тонкого верхнього шару емалі. Готові вініри наклеюються на зуби за допомогою спеціального клею.

Вініри більш міцні і не вимагають полірування. Крім того, їх зовнішній вигляд суттєво відрізняється в кращу сторону від реставрацій з композиту. Керамічні матеріали стійкіші до механічних навантажень, а також володіють високим ступенем прозорості, що позначається на кінцевому кольорі і блиску зубів. Сучасні технології реставраційної стоматології надають досить широкий вибір способів усунення недоліків або лікування. У нашій клініці Вам допоможуть вибрати саме той, який підійде Вам індивідуально.

Інші послуги: