Послуги

Зуботехнічна лабораторія:

Нещодавно наш медичний центр придбав унікальну систему CAD / CAM - (Computer-Aided Design - проектування з використанням комп'ютерної технології і Computer - Aided Manufacture виготовлення з використанням комп'ютерної технології ). Система дозволяє моделювати та виготовляти зубопротезні роботи з високою точністю та якістю.

Можливість виконання зубопротезних робіт на місці дозволяє проводити індивідуальний підбіркольору та анатомічної форми зубів, використовуючи нове обладнання німецьких фірм «KAVO», «Wasserman», «Vita». Поетапний метод задіяний в технологічному процесі дозволяє розкрити талант кожного зубного техніка в повній мірі. Кожна виконана робота є індивідуальним шедевром і еталоном якості. Використання безметалова кераміки - як у вигляді вкладок, накладок так і у вигляді вінірів - є запорукою бездоганної точності і можливості врахувати в роботі всі індивідуальні особливості кожного пацієнта. Впроваджено виготовлення керамічних коронок на основі оксиду цирконію для використання ортопедичної конструкції на зубах і імплантах. Також виготовляються металокерамічні коронки на трьох видах метала, що дозволяє пацієнтам підібрати відповідний їм варіант протезування. При виготовленні незнімного протезування на зубах або імплантах виготовляється індивідуальні тимчасові коронки (капи), які виготовляються за кольором і формою зубів пацієнта. Що б у той час поки виготовляється постійна конструкція пацієнт не відчував дискомфорту, і міг нормально приймати їжу. Вперше в Україні на базі клініки введено вакуумне лиття з інертним газом. Стоматологічна клініка «Вінінтермед» першою отримала ліцензію на роботу з дорогоцінними металами (86% золота, 11% платини), що дозволяє виконувати ексклюзивні ортопедичні конструкції. Ливарна лабораторія знаходиться поруч з технічною, що дає можливість ливарнику врахувати всі особливості конструкції і виконати свою роботу в найкоротші терміни.

Виготовлення знімного протезування, як з акрилових пластмас високої якості, так і з еластичних пластмас (безмономерних), які не викликають алергічну реакцію у пацієнтів. Вони широко використовуються при різних видах відсутності зубного ряду. Є два види таких пластмас:

1. Використовується при повному або ж частковому протезуванні, вона має високу прозорість, тому в ротовій порожнині зливається з кольором ясна пацієнта.

2. Використовується при частковому дефекті зубного ряду, вона має високу еластичність, що дозволяє за допомогою спеціальних лапок надійно фіксувати такий протез в порожнині рота пацієнта. Одна з головних особливостей таких протезів, що через свою еластичність вони не ламаються. Ці протези мають високу точність прилягання в порожнині рота.

Також виготовляються бюгельні протези, в яких індивідуально підбираються вид і форма бюгельного протеза і варіанти його кріплення в порожнині рота, через індивідуальну фрезерну роботу такий протез надійно і чітко фіксується в порожнині рота.

Широко застосовується в практиці лазерна пайка каркасів всіх видів металів, для поліпшення їх експлуатаційних характеристик.

Інші послуги: