Послуги

Ендодонтичне лікування з використанням мікроскопа

Не лікований вчасно карієс призводить до таких серйозних захворювань зубів, як пульпіт (запалення нерва), періодонтит (запалення тканин навколо кореня зуба), а також до інших більш тяжких ускладнень, що вимагають хірургічного втручання. Клініка "Вінінтермед" має в своєму розпорядженні висококваліфікований персонал, сучасне обладнання та матеріали, які дозволяють професійно і якісно провести лікування і пломбування кореневих каналів, використовуючи самі новітні методики з лікування ускладненого карієсу.

У клініці виконають діагностику захворювань, нададуть медичну допомогу при гострому болі, а також планово проведуть лікування:

- У разі підготовки кореневих каналів до протезування або реставрації "безнадійних зубів"; - Лікування гранульом; - Лікування важкопрохідних каналів; - Раніше неякісно пролікованих каналів з розпломбуванням та подальшим перепломбуванням кореневих каналів; - В деяких випадках, при показаннях до видалення зуба, можлива методика депофореза кореневих каналів для відновлення втраченої функції зуба.

Лікарі стоматологи - ендодонтії використовують сучасний мікроскоп, який дозволяє побачити всі додаткові канали зуба і максимально якісно робити процес обробки і пломбування кореневих каналів у тому числі і з раніше зламаними інструментами. Для пломбування каналів використовується спеціальні матеріали при температурі 200 ° С, що дозволяє максимально щільно заповнити основний канал з його мікровідгалуженнями, чого неможливо добитися при традиційній методиці. При цьому післяпломбувальні ускладнення зведені до мінімуму: при звичайній методиці 30% ускладнень вважаються нормою, при новій методиці ускладнення зведені до 10%. Якість роботи підтверджується і перевіряється даними комп'ютерної радіовізіографії і томографії.

Інші послуги: