Послуги

Імплантація

Імплантологія - порівняно нова область хірургічної стоматології, що стрімко розвивається.

Хоча ще стародавнім інкам були відомі деякі принципи встановлення імплантатів: в музеї Гарвардського університету зберігається нижня щелепа інка, в якій є 3 імплантата з панцира морських мідій, датовані VI ст. до н.е! Видаливши зуб, який довгий час міг приносити людині багато неприємностей, він, з одного боку позбувся однієї проблеми, але з іншого- постає питання про протезування. Імплантати та протезування на них є альтернативою незнімним мостоподібним протезам, повним знімним і бюгельним протезам. При відсутності одного зуба, щоб виготовити мостоподібний протез, необхідно брати під опору два сусідніх. Зі знімними протезами іноді можуть виникати складнощі з фіксацією. Які ж показання до імплантації? Це відсутність від 1 до 32 зубів, незалежно від віку пацієнта.

Імплантати - це штучні пристосування, які за формою імітують коріння зубів. Вони імплантуються в кісткову тканину щелеп і служать опорою для протезної роботи в подальшому. Виготовляються вони з титану, який не викликає в організмі людини алергічних реакцій і реакцій відторгнення. Термін служби імплантів - до 25 років і більше.

Операція по постановці імплантів проводиться під місцевим знеболенням, як при видаленні зубів. Під час післяопераційного періоду, протягом 3-5 днів, необхідне спостереження наших лікарів, контроль за загоєнням ран. Наступний етап починається через 4-6 місяців. У кожен імплантат вкручується друга частина - абатмент, який височить над яснами. Він циліндричної форми і нагадує куксу обточеного зуба. На абатменти згодом і фіксуються штучні коронки. Можливепроведення операції імплантації під седацією (медикаментозний сон) і наркозом. Час постановки одного - від 15 до 30 хвилин. Загальна ж тривалість операції залежить від Вашого стану і обсягу хірургічного втручання. Наші лікарі під час консультації обговорять з Вами кількість імплантатів і конструкцію, придатну для Вас.

Інші послуги: