Послуги

Виправлення прикусу у дітей та дорослих

Ортодонтія - це розділ стоматології, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою зубощелепних аномалій.

У нашій клініці пацієнтам проводиться комплексне ортодонтичне лікування, що включає застосування різних методів для корекції найрізноманітніших дефектів зубного ряду.

Ми усуваємо дефекти зубного ряду як ізольовано, так і в рамках комплексної програми реабілітації пацієнтів, що включає ортопедичні, ортодонтичні та хірургічні методи. Одним із прикладів комплексного лікування є усунення діастеми (проміжок між передніми зубами у дорослих і дітей). Діастема між постійними різцями виникає внаслідок ряду причин, серед них мікродентія бічних різців, атипове положення їх зачатків і прорізування поза зубним рядом, наявність надкомплектних зубів між коренями центральних різців. Ортодонтичному лікуванню діастеми в період змінного прикусу передує пластика вуздечки верхньої губи. Кожному пацієнту при зверненні в нашу клініку, насамперед, проводиться комплексна діагностика стану порожнини рота з залученням (при необхідності) інших фахівців, таких як терапевт, хірург і ортопед. Після цього здійснюється вибір оптимальних апаратів і конструкцій для корекції наявних порушень. Професійні лікарі та сучасне обладнання нашої клініки допоможуть усунути як у дітей, так і у дорослих неправильне положення зубів, зубних рядів і прикусу. Все це здійснюється з використанням знімних і незнімних апаратів. З урахуванням Ваших індивідуальних особливостей, в клініці запропонують лікування за допомогою знімних апаратів, преортодонтичного трейнера або брекет-системи. До знімних апаратів відносяться пластинки із вмонтованими лікувальними елементами (гвинтами, металевими дугами, штовхачами і похилою площиною ...), трейнери та LM активатори. Залежно від показань ці апарати застосовуються протягом доби, денного або нічного часу. До незнімних ортодонтичних апаратів відносяться брекет-системи.

На сьогоднішній день в сучасній стоматології для виправлення аномалій прикусу більш ефективним є лікування брекет-системою, завдяки якому вдається досягти успішного результату в 98% випадків. При використанні знімних ортодонтичних апаратів такого результату досягти не вдається. Брекет-система - незнімний апарат, що представляє собою комбінацію замочків, що фіксуються на поверхні зубів, з'єднуючись між собою металевою дугою, за допомогою якої і відбувається пересування зубів і виправлення прикусу. Дуга виготовляється з матеріалу (нікель-титановий сплав), що володіє пам'яттю форми. Брекет-системи фірми 3М Unitek можуть бути як лігуючі так і самолігуючі. Використовувати брекет-систему можна в будь-якому віці, як у дорослому, так і в дитячому (після зміни зубів). При цьому потрібно пам'ятати, чим раніше почати лікування, тим вищі шанси на досягнення ідеального результату. В середньому лікування брекет-системою триває від одного до двох років, в залежності від патології. Для досягнення кращого результату в клініці використовують ортодонтичну апаратуру останнього покоління, яка:

-Має невеликий розмір і красивий дизайн, що робить її більш естетичною порівняно з іншими конструкціями; -Не впливає на дикцію; -Дає можливість в процесі лікування ефективніше, ніж інші конструкції пересувати зуби на потрібне місце. Види брекетів

У сучасній стоматології існують різні види брекетів: металеві; естетичні - керамічні, сапфірові, лінгвальні (фіксуються на язичній поверхні зубів).

Керамічні брекети Вони виготовляються з кераміки. Керамічні брекети на сьогоднішній день широко використовуються. Вони користуються великою популярністю, як у дітей, так і у дорослих пацієнтів, вони більш естетичні (непомітні), ніж металеві і не поступаються в міцності. Металеві брекети Раніше металеві брекети були не просто брекетами, а у вигляді великих кілець навколо зуба. В даний час металеві брекети маленькі, прикріплюються на передній поверхні зубів. Металеві брекети до цього дня активно використовуються, вони більш доступні за ціною, але менш естетичні, ніж керамічні брекети. При цьому ефективність їх не зменшується. Лінгвальні брекети Лінгвальні (язичні) брекети фіксуються на язичній поверхні зубів, в цьому і полягає їх перевага, так як вони непомітні. Сапфірові брекети (Inspire) Сапфірові брекети виготовляються з чистого монокристалічного сапфіру, і дуже прозорі. Вони естетичні і міцні.

Якщо зуби дуже світлі, тоді сапфірові брекети самий відповідний варіант, оскільки вони прозорі. Якщо ж зуби більш природного кольору (з жовтизною)найоптимальніший варіант - керамічні. Після зняття брекетів, існує період підтримування, тобто в цей період доктор виготовить Вам спеціальний ретейнер, він тонкий, зручний в носінні. Справа в тому, що після досягнутого ефекту ретейнер забезпечує випрямлене положення зубів, і запобігає рецидив. Після виготовлення ретейнера, лікар Вам скаже, який термін потрібно його носити. Фахівці клініки проконсультують Вас про те, як грамотно дотримуватися гігієни рота і поставлених на зуби апаратів. У сучасній ортодонтії для виготовлення трейнерів, пластинок і брекетів використовуються новітні матеріали, завдяки цьому, пристрої для зміни прикусу піддаються самій простій обробці: чищенню за допомогою зубної пасти, флосів. Це дозволить уникнути виникнення карієсу під час ортодонтичного лікування. Відзначимо, що в нашій клініці завдяки досягненням сучасної техніки і знань лікарів-ортодонтів Ви отримаєте рівні і красиві зуби, що дозволить Вам частіше посміхатися.

Інші послуги: