Послуги

Гігієна ротової порожнини і відбілення зубів:

Проведення гігієнічних заходів (зняття зубних відкладень з поверхні зубів і їх подальша поліровка) це важливий етап для: - Проведення лікування зубів - Лікування захворювань парадонта - Чистота поверхні важлива для правильного визначення кольору зуба - Для успішного проведення хірургічних втручань в порожнині рота - Для створення психічного комфорту пацієнта.

Регулярна гігієна порожнини рота не тільки сприяє зниженню розповсюдження і інтенсивності стоматологічних захворювань, але вона в той же час є фактором профілактики, як стоматологічної так і загальної патології. У нашій клініці для зняття зубних відкладень використовується:

1) п'єзоелектричний скелер фірми KAVO 2) звуковий скелер Sonyflex 3) ручні інструменти для згладження поверхні кореня-скелера і кюрети Грейсі (фірми Hu-Friedy) 4) піскострумна технологія KAVO PROPHY flex для зняття нальоту. Для цього використовується порошок карбонату кальцію PROPHYpearls, частинки якого мають кулясту форму, що дозволяє знімати наліт не пошкоджуючи емаль зуба. 5) після професійного чищення зубів проводитися полірування поверхні зуба за допомогою: - Спеціальних гумових чашок - Щіток - Штрипс і флосів.

У разі якщо після проведення професійної гігієни порожнини рота у пацієнта зберігається підвищена чутливість тканин зуба, лікарем проводитися ремінералізуюча терапія (насичення тканин зубів кальцієм і фтором) Для цього використовується препарати Белак F, Белогель, Tooth Mousse. Лікар гігієніст навчає пацієнта індивідуальному догляду за порожниною рота і призначає індивідуальні засоби гігієни. Професійна гігієна порожнини рота повинна проводитися 2 рази на рік. Постійне і ефективне видалення зубного нальоту дозволить зберегти здоров'я зубів і тканин пародонту протягом усього життя!!

Відбілювання

Це процедура яка дозволяє відбілити колір ваших зубів. Процедура відбілювання може проводитися тільки після професійної гігієни порожнини рота і консультації лікаря-стоматолога. У нашій клініці використовується система Beyond (США). До складу гелю входить 35% перекис водню, який активується спеціальною стаціонарною лампою. У процесі відбілювання молекула перекису водню розпадається на активні іони, не пошкоджує тканини зуба, іони атакують молекули пігментних плям, що призводить до зміни їх кольору, тобто відбілюванню.

Інші послуги: