Послуги

Дитяча стоматологія

Відвідування дитячого стоматолога рекомендується з моменту появи перших молочних зубів.

Найчастішими скаргами з якими звертаються в нашу клініку є: наліт, зубні відкладення, карієс, ускладнений карієс - пульпіт, періодонтит, травми, демініралізація емалі, як постійних так і молочних зубів.

Ми надаємо широкий спектр допомоги нашим пацієнтам з профілактики та лікування.

Все починається з діагностики і постановки діагнозу. Для цього може використовуватися рентгенологічне обстеження дітей із зменшенням дози опромінення на 40%, а також рання лазерна діагностика карієсу апаратом «DIAGNOdent», що дає можливість виявити захворювання карієсом у 96% випадків.

З профілактичних процедур ми надаємо такі послуги: зняття нальоту і зубних відкладень з подальшим покриттям зубів пастами,що містять кальцій, ремінералізуюча терапія - насичення зубів кальцієм, фторування - як альтернатива сріблення, герметизація фісур молочних і постійних зубів, лікування без препарування, стерилізація каріозних порожнин з допомогою апарату «Heal Ozon».

Під час лікування використовуються найсучасніші технології і матеріали.

Лікування проводиться під місцевим знеболенням новим апаратом (так звана «комп'ютерна» анестезія).

Ми проводимо лікування молочних зубів у дітей дуже маленького віку (з 2-х років) під седацією (медикаментозний сон) і загальною анестезією (наркозом). Це дає можливість уникнути психологічної травми дитини. Лікар спокійно працює з маленьким пацієнтом, що дає можливість максимально якісно провести всі лікувальні заходи практично за 1-2 відвідування. Дитячий анестезіолог, спеціалізований медичний персонал забезпечують повну безпеку малюка під час лікування під седацією або наркозом і його післяопераційне спостереження.

Інші послуги: