Послуги

Парадонтологія

Захворювання пародонту є одним з найбільш поширених і складних проблем серед всього населення в області стоматології. Зміни в тканинах пародонту можуть бути як запального характеру (гінгівіт, пародонтит), так і протікати без запальних явищ (пародонтоз). Гінгівіт - поширене захворювання, яке проявляється у вигляді запалення ясен і супроводжується болем, кровоточивістю ясен під час прийому їжі, неприємним запахом з порожнини рота. Пародонтит - найбільш поширене захворювання, при якому прогресує запалення не тільки ясен, але й тканин, які утримують зуб в кістці. Несвоєчасне лікуванні призводить до розхитування і втрати здорових зубів.

Пародонтоз - це хронічний процес у кістковій тканині, що супроводжується спадом кістки і проявляється висуванням, розхитуванням і втратою зубів.

У пародонтологічних кабінетах відбувається один з важливих етапів лікування стоматологічних хворих. Використовуючи закритий кюретаж та лікування ясен за допомогою апарату «Vector» маємо реальний ефект протибактеріального стану після лікування, також використовуємо лазерний апарат «KaVo Key Laser» для лікування пародонтиту. «KaVo Key Laser» єдиний лазерний апарат з таким широким спектром застосування в стоматології.

У парадонтології: - Видалення під’ясневих каменів - Видалення грануляційної тканини - Зменшення кількості мікроорганізмів (за рахунок довгих хвиль - стерилізує оперативне поле). У терапії: - Знеболювання (без шприца) в осіб з алергією - Препарування карієсу - Запечатування фісур - Ущільнення (конденсування) дентину - Зняття чутливості з шийок зубів. У ендодонтії: - Дезінфекція кореневого каналу - Висушування кореневого каналу - Вітальна ампутація. У хірургії: - Френектомія (перетин прикріплення вуздечок губ) - без крові, без швів - Зупинка кровотечі - Висічення фіброми - Розтин абсцесу - Оголення ретинованих зубів - Моделювання ясен - Видалення екзостозів - Разова естетика (моделювання ясеневого краю) - Пластика передодня порожнини рота - Швидке лікування афт і герпесу.

Унікальність в системі «зворотного зв'язку» - видалення тільки уражених ділянок твердих і м'яких тканин. Здорові тканини не зачіпаються.

Інші послуги: