Послуги

Протезування зубів

Основне завдання протезування - відновлення втраченого зуба за рахунок установки протеза, максимально наближеного до параметрів живого зуба. Протез не повинен приносити власнику неприємних відчуттів і дискомфорту. Хороший зубний протез не тільки замінює відсутні зуби, але і сприяє збереженню зубів, що залишилися. Якість протезування залежить від кваліфікації лікаря, зубного техніка та оснащеності клініки. Всі ці найважливіші умови суворо дотримуються в клініці. Наші фахівці працюють не тільки з класичними методиками протезування, але і використовують також найсучасніші та ефективні розробки в цій області.

Якщо по тим чи іншим медичним показанням у пацієнта раніше були видалені один, два, а іноді і декілька зубів, то з'являється необхідність в ортопедичному лікуванні (протезуванні). Кожен зуб - це орган, як палець або рука. Навіть втрата одного з них спричиняє зміни у всій зубо - щелепній системі. Зуби, в разі непротезування будуть перевантажуватися і змінювати своє положення, а ті,що знаходяться на протилежній щелепі - будуть з часом висуватися у бік відсутніх зубів.

Наші лікарі стоматологи - ортопеди дадуть Вам кваліфіковану і повну консультацію, запропонують оптимальні варіанти протезування з урахуванням Вашої клінічної ситуації, побажань і фінансових можливостей. Є можливість перегляду фантомних робіт, різних видів. Вони працюють в тісному взаємозв'язку з лікарями - терапевтами, хірургами, хірургами - імплантологами, пародонтологами і ортодонтами.

Як правило, консультація для кожного пацієнта являє собою консиліум двох, трьох, а іноді і більше фахівців. Однією з переваг нашої клініки перед іншими є власна зуботехнічна лабораторія, оснащена передовими технологіями та обладнанням. Всі зубні протези виготовляються з імпортних матеріалів, які сертифіковані і дозволені для використання в Україні.

Наша клініка перша на Україні отримала ліцензію на право виготовлення знімних та незнімних зубопротезних робіт на спеціальних стоматологічних дорогоцінних сплавах. У нашій клініці всі види робіт, що вимагають лиття, відливаються на вакуумній ливарній машині. Це дає можливість лікарям провести щадну препаровку опорних зубів і не депульпувати їх (тобто, не видаляти нерви з здорових зубів).

Опорні зуби з живою пульпою служать значно довше. Кваліфіковані зубні техніки нашої лабораторії виготовлять для Вас з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей металокерамічні коронки, вкладки, накладки, вініри з кераміки, коронки на імплантати з оксиду цирконію, знімні протези з надійною системою фіксації. Всім пацієнтам в перший день лікування виготовляються тимчасові зубопротезні конструкції (тимчасові пластмасові коронки).

Лікар стоматолог - ортопед застосовує не тільки лицьову дугу, але і електронний пристрій Аркус - Дігма «KaVo». Це дає можливість діагностувати, лікувати патологію нижньо - щелепного суглоба, а також вирішувати естетичні та функціональні проблеми із зубами кожного пацієнта.

Інші послуги: