Послуги

Рентгендіагностика:

У сучасній стоматології роль рентгенологічного методу дослідження неухильно зростає. Цьому сприяли значні досягнення стоматологічної науки. А головне - прогрес у розвитку рентген і комп'ютерної техніки. Поява нових методів дослідження (цифрова рентгенографія, комп'ютерна томографія), все це призвело до перегляду уявлень про діагностику багатьох захворювань щелепно-лицьової області у дорослих і дітей.

Ось і наша клініка продовжує однією з перших впроваджувати найновіші та сучасні методи рентгенологічної діагностики.

Останнім і найсучаснішим придбанням клініки є конусний панорамний комп'ютерний томограф японської фірми MORITA. Ця новинка 2010 року перша в Україні з'явилася у нас в клініці. Цей апарат унікальний, його можливості просто вражають. Ми проводимо комп'ютерну томографію зубів верхньої та нижньої щелепи одночасно, а також КТ придаткових пазух носа, ніс вухо, лобові пазухи, скронево-нижньо-щелепні суглоби.

А також цифрову панорамну рентгенографію зубів, бічну і пряму проекцію черепа. Панорамний знімок робимо діткам з 2-3 років. Доза опромінення при проведенні цифрового рентгенівського обстеження у 8 разів менше ніж на плівці і прирівнюється до прогулянки в горах на свіжому повітрі 4-5 годин.

При комп'ютерній томографії відкриваються можливості всіх проблемних випадків, пов'язаних із зубами на будь-якому рівні, травмах, переломах щелепи. Інформація надходить у вигляді пошарових зрізів у трьох проекціі, а також у вигляді тривимірної реконструкції, що істотно допомагає лікарям в плануванні лікування, хірургічних операціях, установці імплантів.

Доза опромінення при комп'ютерній томографії відповідає дозі одержуваної людиною при перельоті літаком з Києва в Токіо.

Результати видаються записані на DVD диску з програмним забезпеченням, що дозволяє перегляд та обробку на будь-якому комп'ютері.

Тепер не потрібно їхати за кордон, щоб пройти таке сучасне, точне, безпечне і якісне рентгенологічне дослідження. Приходьте до нас в клініку, ми будемо раді бачити вас і проведемо найякіснішу рентген-діагностику і лікування.

Інші послуги: